Kompletní správa IT

V dnešní době se při podnikání i v běžném životě obejde bez počítače jen málokdo. Počítače se už dávno staly každodenním nástrojem většiny z nás. Ve většině společností jsou na počítačích až životně závislí a nemohou bez nich komunikovat s mateřskou společností, informačním systémem, okolním světem, účtovat a nebo dokonce ani vyrábět.

Potřebujete správu IT?

Tak, jako potřebuje pravidelnou údržbu váš automobil, stejně tak potřebuje údržbu a pravidelnou péči i váš počítač, firemní počítačová síť, servery a další zařízení.

Hodně z nás si u svého auta, ať už firemního a nebo soukromého, připlácí za asistenční služby, protože se bez něj nedokáže mnohdy obejít ani jediný den.

Proč si tedy podobnou službu nezaplatit, abyste ochránili svá důležitá data a zajistili bezproblémový chod firmy?

Dokážete se na firmě obejít několik dnů bez počítačů, firemní sítě, e-mailů, účetnictví nebo důležitých dokumentů?

Pokud vás při této otázce, a zamyšlení se nad ní, polil studený pot, pak jste tady správně.

Našim zákazníkům nabízíme uzavření servisní smlouvy, díky které mají při potížích zajišteno, že budeme reagovat ve velmi krátké době na jejich požadavky a řešit jejich potíže s IT.

Co nabízíme

Nabízíme kompletní správu firemního IT ve společnostech se 3 a více počítači. Starosti s výpočetní technikou přenechejte nám a dál se v klidu starejte jen o svůj byznys a nenechte se rozptylovat problémy, které za vás vyřešíme my.

Na co se specializujeme

Specializujeme se na poskytování vysoce odborných služeb v oblasti informačních technologií. Máme více než 20 let praxe v oboru ať už s nadnárodními společnostmi, státní správou a nebo samosprávou. Díky těmto zkušenostem skutečně šetříme Váš drahocenný čas.

Zajišťujeme správu např. těchto systémů:

  • desktopové a serverové operační systémy Microsoft Windows
  • desktopové a serverové operační systémy Apple OS X
  • desktopové a serverové operační systémy Linux
  • kompletní správa systému Lotus Notes a Lotus Domino
  • databázové servery Microsoft SQL, MySQL

Jaké používáme nástroje

Používáme ty nejmodernější nástroje pro vzdálenou správu firemních sítí, stanic a serverů. Provozujeme několikaúrovňové zálohování, diagnostiku a správu dat.

Zálohování dat

Kromě klasických záloh na pásky, externí disky apod. vám můžeme v případě zájmu poskytnout také prostor na našem vlastní serveru pro vaše zálohy. Díky tomu budou vaše zálohy umístěny mimo vaši společnost pro případ obnovy dat po požáru, živelných pohromách či vykradení vaší společnosti.

Dokážeme přinutit vaše firemní notebooky, aby se pravidelně zálohovaly, aniž bychom vám nebo vašim zaměstnancům museli notebook vzít nebo vás jakkoliv zdržovat od práce.

Vše uděláme vzdáleně bez nutnosti přerušení vaší práce. Klient a jeho čas jsou pro nás prioritou!
V oblasti správy IT jsme v Břeclavi a jejím okolí zaručeně jediní, kdo používá takto pokročilé nástroje. 

Diagnostika HW 24/7

Díky velmi pokročilým diagnostickým nástrojům, které monitorují váš HW 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, se např. o tom, že se vám nezálohují servery nebo “odchází” pevný disk ve vašem notebooku či serveru dozvíme a vyměníme vám jej dřív, než stihnete vůbec zaznamenat první potíže s diskem.

Předejdeme tak fatálním ztrátám dat z osobních zařízení, která nejsou mnohdy zálohována po celou dobu své životnosti nebo jen opravdu minimálně.

Poškození a opravy HW

Pokud dojde k nějakému poškození HW ve vašem počítači v takové míře, že si jej budeme muset odvézt, zapůjčíme vám na dobu opravy zdarma náhradní počítač. V případě notebooku vám samozřejmě zapůjčíme notebook.

Starosti s IT nechte na nás. Vy se soustřeďte na svůj byznys.

Nabízíme kompletní správu firemního IT ve společnostech se 3 a více počítači.
KONTAKTUJTE NÁS