On-line marketing

Kompletní správa on-line marketingu

Pro naše klienty provádíme kompletní správu on-line marketingu s důrazem na výkon, kvalitu a maximální efektivitu. Kromě spokojeného klienta je pro nás důležitým cílem také plnění cílů kampaní, ať už se jedná o optimalizaci webových stránek pro vyhledávače (SEO), brandové kampaně nebo PPC kampaně v sítích Google Ads či Seznam Sklik.

Začít můžeme hned!

Nemáte zatím pro Váš projekt žádnou internetovou reklamu a chcete jej pořádně rozjet? Máte pocit, že agentura, které jste on-line marketing svěřili do rukou, nedělá úplně to, co slíbila? Chcete provést audit a nebo jen znát názor třetí strany?

Zavolejte nám a domluvte si s námi nezávaznou schůzku u šálku lahodné, čerstvě pražené farmářské kávy.

 

V čem Vám dokážeme pomoci:

PPC kampaně

 

Analýzy návštěvnosti

 

SEO

 

Pracujeme poctivě,
i když se zrovna nikdo nedívá!

Naši práci děláme poctivě a zcela průhledně. Veškeré účty a přístupy jsou Vaše a od samého začátku nám tak „vidíte pod ruce“ a vše Vám zůstane i po té co se kdykoliv a z jakéhokoliv důvodu vydáme každý svojí cestou.

Platby za prokliky v kampaních platí naši klienty vždy zásadně přímo provozovatelům reklamních sítí (Google, Seznam, Facebook). Díky tomu máte jistotu, že si neúčtujeme marži k ceně za prokliky tak, jak to bohužel stále dělají některé nepoctivé agentury.

Propojíme Váš byznys s uživateli všech zařízení

V dnešní době je již více než polovina návštěv webových stránek realizována z mobilních telefonů. Web, který se ve 21. století nezobrazuje správně na mobilních telefonech (není tzv. RESPONZIVNÍ), dnes nemá vůbec šanci na úspěch. Tušíte, jak je na tom Váš web s responzivitou?

Pojďme začít

Jste připraveni na změny? Tak to spolu pojďme rozjet!