Servis počítačů Břeclav

Okresní město Břeclav má bezmála 25 000 obyvatelPřesto servis počítačů v Břeclavi provádí jen hrstka firem a jedinců. Servis počítačů a správu firemního IT provádíme již přes 20 let a tak jsme se rozhodli, že rozšíříme naše služby i pro běžné uživatele.

Servis a opravy notebooků, stolních PC a počítačů APPLE

 

Antivirová kontrola a odvirování – jsme partnerem společnosti ESET

Zálohování, obnova a záchrana dat

 

Návrh a správa počítačových sítí

 

Cloudové služby

 

Kybernetická bezpečnost

 

Domluvte si Vaši návštěvu předem

Primárně se musíme věnovat našim smluvním firemním klientům – domluvte si proto, prosím, Vaši schůzku ohledně servisu Vašeho notebooku nebo stolního počítače předem po telefonu.

ZAVOLEJTE NÁM

Diagnostika a opravy zařízení

Za diagnostiku zařízení si účtujeme poplatek 350 Kč bez DPH. Pokud si zařízení necháte opravit u nás, odečteme Vám tento poplatek z finální ceny opravy. Poplatek tedy zaplatíte pouze v případě, kdy se rozhodnete zařízení neopravovat, opravit si jej sami nebo v jiném servise.

Servis notebooků / PC s Windows

Provádíme servis notebooků a stolních počítačů s legální licencí operačního systému Windows – starší počítače musí nálepku s licenčním klíčem, novější, zakoupené s Windows 8 a vyšší, již nálepku mít nemusejí.

Servis notebooků a stolních počítačů APPLE

Počítače společnosti APPLE patří bezesporu k tomu nejspolehlivějšímu, co si může uživatel počítačů dopřát. Nic není samozřejmě úplně dokonalé, ale jestli má něco k dokonalosti nejblíže, jsou to skutečně počítače APPLE. I ty ale někdy (i když se to možná nezdá) potřebují údržbu či čistou instalaci systému po dlouhých letech používání (a několika upgradech operačního systému) nebo třeba při změně majitele.

Servis tiskáren

Je nám líto, ale servis a opravy tiskáren bohužel neposkytujeme.

Zálohování, obnova a záchrana dat

Nenastartoval Vám počítač? Smazal jste si omylem data z disku? Nejde Vám najednou přečíst externí disk nebo USB flashka?

Kompletní záloha dat

Pokud nemáte vlastní zálohu dat, můžeme při servisu Vašeho počítače provést (za příplatek) kompletní zálohu dat pro jejich pozdější obnovu do nově nainstalovaného operačního systému. V případě, že zálohu dat nebudete požadovat, bereme situaci tak, že Vás na tuto skutečnost upozorníme a Vy nám potvrdíte, že můžeme všechna data smazat a Vy si je obnovíte ze zálohy.

Obnova dat

Jestliže jste požadovali zálohu dat, po instalaci čistého systému Vám je obnovíme zpět. Typicky se jedná o uživatelské soubory, fotky, videa, hudbu, oblíbené položky z internetového prohlížeče apod.

Smazali jste si omylem USB flashku nebo přestal fungovat disk?

Hlavně nepanikařte a s diskem nic neprovádějte, nenahrávejte na něj žádná data, neformátujte jej a raději nám zavolejte, domluvte si schůzku a disk (USB flash, SD kartu apod.) nám osobně přivezte. Pokusíme se z něj data zachránit.

Síť a konektivita

Zlobí Vás na firmě internet, slabý signál WiFi nebo síťová tiskárna?

Zabezpečení sítí – firewally, routery, antispamy

Pracujeme se zařízeními od společnosti Mikrotik a Sophos. Vaši síť zabezpečíme před útoky zvenčí (z internetu), tak i před útoky z vnitřní sítě, pokusy o prolomení hesel do WiFi sítí, notorickými stahovači velkého množství dat, zamezíme přístupu na internetové stránky se škodlivým obsahem pro děti nebo Vaši firmu jednou pro vždy zbavíme veškerého spammu. Nastavíme Vám vzdálené přístupy do firemní sítě prostřednictvím zabezpečené privátní sítě (VPN).

WiFi sítě

Bezdrátová síť (WiFi) je dnes téměř v každé rodině i firmě samozřejmostí. Je ale také samozřejmostí její spolehlivost? WiFi sítí je dnes na jednom místě tolik, že se navzájem mohou rušit. Signál je slabý a nepokryje celý prostor. Routery “zamrzají” apod. Pracujeme s profesionálním řešením WiFi sítí Unifi od společnosti Ubiquiti Networks.

Strukturovaná kabeláž

Pro bezproblémový provoz sítě a v nově vznikajících prostorech navrhneme a zajistíme kompletní vybudování strukturované kabeláže včetně rackové skříně pro umístění záložního zdroje, serveru a aktivních prvků.