Servis počítačů Břeclav

Najdete nás na Náměstí T. G. M. 9A, Břeclav

 

Okresní město Břeclav má bezmála 25 000 obyvatelPřesto servis počítačů v Břeclavi provádí jen hrstka firem a jedinců. Servis počítačů a správu firemního IT provádíme již přes 20 let a tak jsme se rozhodli, že rozšíříme naše služby i pro běžné uživatele.

Zavolejte nám

Servis a opravy notebooků, stolních PC a počítačů APPLE

Antivirová kontrola a odvirování – jsme partnerem společnosti ESET

Zálohování, obnova a záchrana dat

Návrh a správa počítačových sítí

Cloudové služby

Kybernetická bezpečnost

Přijďte za námi

Náš servis najdete na Náměstí T. G. M. 9A v Břeclavi. Jedná se o budovu na fotce vedle, která sousedí s bývalým Městským úřadem. Sídlíme v 1. patře, 3. dveře vpravo. Na dveřích máme velkou samolepku s logem a názvem naší firmy. Oficiálně pracujeme od 9:00 do 17:00, ale po telefonu se dá dohodnout i jiný čas, pokud Vám to v naši otevírací dobu z nějakého důvodu nevyhovuje.

ZAVOLEJTE NÁM

Diagnostika a opravy zařízení

Za diagnostiku zařízení si účtujeme poplatek 350 Kč bez DPH. Pokud si zařízení necháte opravit u nás, odečteme Vám tento poplatek z finální ceny opravy. Poplatek tedy zaplatíte pouze v případě, kdy se rozhodnete zařízení neopravovat, opravit si jej sami nebo v jiném servise.

Servis notebooků / PC s Windows
Provádíme servis notebooků a stolních počítačů s legální licencí operačního systému Windows – starší počítače musí nálepku s licenčním klíčem, novější, zakoupené s Windows 8 a vyšší, již nálepku mít nemusejí.
Servis notebooků a stolních počítačů APPLE
Počítače společnosti APPLE patří bezesporu k tomu nejspolehlivějšímu, co si může uživatel počítačů dopřát. Nic není samozřejmě úplně dokonalé, ale jestli má něco k dokonalosti nejblíže, jsou to skutečně počítače APPLE. I ty ale někdy (i když se to možná nezdá) potřebují údržbu či čistou instalaci systému po dlouhých letech používání (a několika upgradech operačního systému) nebo třeba při změně majitele.
Servis tiskáren
Je nám líto, ale servis a opravy tiskáren bohužel neposkytujeme.

Zálohování, obnova a záchrana dat

Nenastartoval Vám počítač? Smazal jste si omylem data z disku? Nejde Vám najednou přečíst externí disk nebo USB flashka?

Kompletní záloha dat
Pokud nemáte vlastní zálohu dat, můžeme při servisu Vašeho počítače provést (za příplatek) kompletní zálohu dat pro jejich pozdější obnovu do nově nainstalovaného operačního systému. V případě, že zálohu dat nebudete požadovat, bereme situaci tak, že Vás na tuto skutečnost upozorníme a Vy nám potvrdíte, že můžeme všechna data smazat a Vy si je obnovíte ze zálohy.
Obnova dat
Jestliže jste požadovali zálohu dat, po instalaci čistého systému Vám je obnovíme zpět. Typicky se jedná o uživatelské soubory, fotky, videa, hudbu, oblíbené položky z internetového prohlížeče apod.
Smazali jste si omylem USB flashku nebo přestal fungovat disk?
Hlavně nepanikařte a s diskem nic neprovádějte, nenahrávejte na něj žádná data, neformátujte jej a raději nám zavolejte, domluvte si schůzku a disk (USB flash, SD kartu apod.) nám osobně přivezte. Pokusíme se z něj data zachránit.

Síť a konektivita

Zlobí Vás na firmě internet, slabý signál WiFi nebo síťová tiskárna?

Zabezpečení sítí – firewally, routery, antispamy
Pracujeme se zařízeními od společnosti Mikrotik a Sophos. Vaši síť zabezpečíme před útoky zvenčí (z internetu), tak i před útoky z vnitřní sítě, pokusy o prolomení hesel do WiFi sítí, notorickými stahovači velkého množství dat, zamezíme přístupu na internetové stránky se škodlivým obsahem pro děti nebo Vaši firmu jednou pro vždy zbavíme veškerého spammu. Nastavíme Vám vzdálené přístupy do firemní sítě prostřednictvím zabezpečené privátní sítě (VPN).
WiFi sítě
Bezdrátová síť (WiFi) je dnes téměř v každé rodině i firmě samozřejmostí. Je ale také samozřejmostí její spolehlivost? WiFi sítí je dnes na jednom místě tolik, že se navzájem mohou rušit. Signál je slabý a nepokryje celý prostor. Routery „zamrzají“ apod. Pracujeme s profesionálním řešením WiFi sítí Unifi od společnosti Ubiquiti Networks.
Strukturovaná kabeláž
Pro bezproblémový provoz sítě a v nově vznikajících prostorech navrhneme a zajistíme kompletní vybudování strukturované kabeláže včetně rackové skříně pro umístění záložního zdroje, serveru a aktivních prvků.