Outsourcing IT

V dnešní době se při podnikání i v běžném životě obejde bez počítače jen málokdo. Počítače se už dávno staly každodenním nástrojem většiny z nás. Ve většině společností jsou na počítačích až životně závislí a nemohou bez nich komunikovat s mateřskou společností, informačním systémem, okolním světem, účtovat a nebo dokonce ani vyrábět.

Outsourcing IT vám zajistí nejen ptavidelnou údržbu vašich pracovních stanic, počítačové sítě a serverů, ale také spolehlivého partnera, který se bude neustále snažit, aby k žádným problémům nedošlo. A když už se něco přihodí, pomůže vám tyto problémy co nejrychleji vyřešit.

Zabezpečené přihlášení do sítě

Opravdu máte tušení, kdo se přihlašuje do vaší počítačové sítě a co na ní dělá? Nestahuje si někdo domů důležité pracovní dokumenty?

Zabezpečené vzdálené připojení do firmy prostřednictvím VPN

Potřebujete pracovat vzdálení z pohodlí domova nebo z dovolené, ale data nebo účetní program máte nainstalovaný na firemním serveru? To není problém, připojíme vás bezpečně odkudkoliv. I z pláže v Karibiku!

Zálohování dat

Ani ty nejdražší počítače dnes nemají žádnou hodnotu ve srovnání s tím, jak důležitá mohou být data v jejich útrobách. Až přijdete o data, je debata o zálohování již tak trošku passé.

Účinná antivirová ochrana

Opravdu v dnešní době ještě věříte těm mýtům, že antivirový program není k ničemu potřeba? A ještě pořád máte klidné spaní? Zázrak!

Netiká vám ve firmě časovaná bomba?

Věděli jste, že dnešní moderní verze tzv. ransomware (viry, co vám zašifrují veškerá data a chtějí výkupné) jsou ve 3 případech ze 4 úspěšné a uživatelům skutečně zašifrují všechna data?

Zabezpečení sítě proti útokům

Každý den se pokouší desítky, možná i stovky hackerů, proniknout do vaší sítě. Myslíte si, že ne?! Že se vás to netýká, protože jste malá firma nebo nemáte pro hackery žádná zajímavá data? Omyl. Vaše data jsou velmi cenná. A nejen data, ale i HW – možná si stěžujete, že vám jede pomalu počítač a nedá se s ním pracovat mezi tím, co někdo využívá výkonu vašeho počítače ke generování Bitcoinů.

OUTSOURCING IT

Potřebujete správu IT?

Tak, jako potřebuje pravidelnou údržbu váš automobil, stejně tak potřebuje údržbu a pravidelnou péči i váš počítač, firemní počítačová síť, servery a další zařízení.

Hodně z nás si u svého auta, ať už firemního a nebo soukromého, připlácí za asistenční služby, protože se bez něj nedokáže mnohdy obejít ani jediný den.

Proč si tedy podobnou službu nezaplatit, abyste ochránili svá důležitá data a zajistili bezproblémový chod firmy?

PREVENCE RIZIK

Dokážete se na firmě obejít několik dnů bez počítačů?

A co třeba bez firemní sítě, e-mailů, účetnictví nebo důležitých firemních dokumentů?

Pokud vás při těchto otázkách polil studený pot, pak jste tady správně.

Našim zákazníkům nabízíme outsourcing IT na základě uzavření servisní smlouvy, ve které máte garantovány reakční doby. Díky tomu máte zajištěno, že budeme reagovat ve velmi krátké době na vaše požadavky a řešit potíže s IT.

CO NABÍZÍME

Bezproblémový chod vaší IT infrastruktury

Nabízíme kompletní správu firemního IT ve společnostech se 3 a více počítači. Starosti s výpočetní technikou přenechejte nám a dál se v klidu starejte jen o svůj byznys a nenechte se rozptylovat problémy, které za vás vyřešíme my.

Na co se specializujeme

Specializujeme se na poskytování vysoce odborných služeb v oblasti informačních technologií.

Máme více než 25 let praxe v oboru ať už s nadnárodními společnostmi, státní správou a nebo samosprávou. Díky těmto zkušenostem skutečně šetříme Váš drahocenný čas. Přidejte se k našim spokojeným klientům, kteří nám už důvěřují.

O co se vám postaráme

Spravujeme servery, pracovní stanice, počítačové sítě a jejich zabezpečení.

 • Microsoft Windows Server 2008 R2-2019
 • Microsoft Windows 10
 • Apple mac OS
 • Desktopové a serverové operační systémy Linux Ubuntu a Debian
 • Kompletní správa systému Lotus Notes a Lotus Domino
 • Zabezpečení sítí prostřednictvím firewallů nové generace Sophos
 • Antivirová řešení společností ESET a SOPHOS
 • Routery Mikrotik
 • WiFi sítě Ubiquity Unify

Vaše data jsou to nejcennější, co máte

Zálohování dat

Většina firem je dnes na počítačích a svých datech životně závislých. Přesto ale denně žasneme nad tím, kolik firem vůbec nijak neřeší zálohování dat a spoléhají na to, že jim se přece nemůže nic přihodit.

A nebo zálohování „nějak“ řeší, ale mnohdy ani neví, jak. Natož tak aby zálohy probíhaly automaticky, ležely fyzicky i někde mimo firmu, zkoušela se funkčnost záloh v rámci nějakých disaster recovery scénářů apod. 

Zálohování vašich dat vyřešíme tak, že budete moci zase konečně klidně spávat.

Spolehlivost nade vše

Proč si vybrat právě nás?

 • Profesionálně se v IT pohybujeme od roku 1995, tedy 25 let.
 • Máme spoustu zkušeností z různých prostředí od malých firem až po velké korporáty.
 • Jsme diskrétní a loajální.
 • Pracujeme poctivě, ikdyž se zrovna nikdo nedívá.
 • Jsme spolehliví a ani v těch nejtěžších chvílích vás nenecháme na holičkách.
 • Technologie nás baví.
 • Umíme pracovat i pod velkým tlakem.
 • Díky správně nastaveným technologiím vám ušetříme spoustu času a tím pádem i peněz.
 • Mluvíme plynule anglicky, takže si budeme rozumět i s vašimi nadřízenými či partnery v zahraničí.
 • Spravujeme z Břeclavi klienty v Brně i Praze, a tak od klientů dobře víme, že pracujeme stejně dobře, ale za poloviční cenu.

Kontakt

Kamil Pichler, jednatel společnosti

724 123 291

Náměstí T. G. Masaryka 9A, Břeclav

Pondělí-Čtvrtek: 9:00 – 17:00
Pátek: 9:00 – 12:00

Nejtěžší je začít

Nejtěžší na outsourcingu IT bývá první krok. Po sérii jednání ale nakonec uvidíte, že to není neřešitelné. A troufneme si tvrdit, že to nemusí být ani nijak závratně drahé. Přijďte za námi na dobrou kávu probrat, co Vás ve firmě v IT nejvíc trápí. Určitě najdeme vhodné řešení.