APPLE SERVIS BŘECLAV

Kvůli servisu počítačů APPLE nemusíte jezdit do Brna, Bratislavy či Vídně. Nejsme sice autorizovaný servis, protože tento status je velmi složité získat, ale i tak provozujeme pozáruční Apple servis v Břeclavi úspěšně již od roku 2014. Jen jsme tak zasekaní, že jsme o tom do teď neměli ani stránku na webu. A vlastně jsme nikdy neřešili žádnou reklamu. Není to náš primární business – děláme správu IT firmám – ale jablíčka máme prostě rádi a baví nás.

Zeptejte se Vašich známích jablíčkářů, jestli už u nás náhodou nebyli. I počítače Apple totiž potřebují pravidelnou údržbu. Pak Vám ale mohou spolehlivě sloužit klidně i 10-15 let (narozdíl od klasických kompů s Widlema).

Viry, malware, ransomware?

Ano, bohužel, i pro Mac už se objevilo spoustu různých škodlivých kódů a aplikací. Občas je dobré preventivně zkontrolovat i Maca a vůbec není naškodu používat nějaký z osvědčených antivirů. Obzvlášť, pokud Vám rukami často procházejí USB flashky či disky z Windows apod.

Máte Mac správně zabezpečený?

Počítače Apple jsou velmi kvalitně zabezpečeny proti zneužití, krádeži dat či samotného počítače. Skutečně ale máte správně zabezpečený ten Váš? 

Chráníte si Vaše soukromí?

V dnešní době jsme sledování všude a pořád. Proč ale o sobě říkat kvůli špatnému nastavení Macu víc, než je potřeba?

Apple Servis

I Apply mají své dny…

Upgradovali jste několik operačních systémů macOS po sobě instalací z App Store? Zdá se vám váš Mac nějaký zpomalený? Stává se vám čím dál častěji, že vidíte točící se „duhové pizza kolečko“? Vytuhne vám občas Mac nebo se sám od sebe restartne?

Apple servis je radost!

Jsme Applem už léta tak nadšení, že jsme si to postupně celé zakomponovali i do loga naší firmy. Na úplném začátku neslo spíše symboliku Windows, než jsme si uvědomili, co nás skutečně baví a co chceme dělat.

Servis Apple

V čem vám můžeme pomoci?

Nejsme autorizovaný Apple servis. I tak pro vás ale dokážeme udělat spoustu věcí a služeb. Od výměny či upgradu pevného disku, přes zálohu a obnovu dat, instalaci čistého systému až po výměnu klávesnice či baterie ve vašem MacBooku. Naopak rozbité iPhony a iPady neopravujeme – tam můžeme pomoci maximálně s nastavením nebo poradit se správným používáním.

Upgrade či výměna pevného disku

Pokud má váš Mac vyměnitelný disk, dokážeme vám vyměnit „točící se disk“ za SSD, upgradovat SSD na vyšší kapacitu apod.

Vyčištění od prachu, servis chlazení

Každý počítač i notebook fungují jako pračka vzduchu – na jedné straně vzduch nasávají, na straně druhé pak vyfukují. Díky tomu se chladí procesor, grafický čip a další komponenty. Tušíte, v jakém stavu je váš Mac uvnitř, jestli není ventilátor ucpaný prachem a jestli teplovodivá pasta není spíše tvrdá hmota, která už léta teplo téměr neodvádí?

Výměna baterie nebo klávesnice

Už váš Mac nevydrží na baterce zdaleka tak dlouho, jako dřív? A víte, že se baterka v Macu dá vyměnit za úplně novou a dostanete se z výdrží zase tam, kde jste bývali dříve, když byl vás mazlík úplně nový? A ani si na to nemusíte vzít hypotéku!

Čistá instalace macOS

Pokud jste několikrát po sobě upgradovali operační systém macOS jeden přes druhý, nedivte se, že už váš Mac nejede tak rychle, jako dřív. Chce to čistou instalaci a pojede zase rychle, jako dřív.