Správa sociálních sítí

Při budování obchodní značky je důležité být všude tam, kde jsou Vaši zákazníci! V dnešní době, plné moderních technologií, představují sociální sítě jeden z nejefektivnějších a především velmi populárních způsobů, jak oslovit nejen své stávající zákazníky, ale také širokou veřejnost a tím pádem i potenciální nové zákazníky.

IT Břeclav - kompletní správa sociálních sítí.

Nabízíme Vám kompletní správu profilů na sociálních sítích – ať už se jedná o stránky na Facebooku, profilu na Twitteru, Google+, Instagramu či Pinterestu. Se všemi těmito sítěmi máme dlouholeté zkušenosti a jejich vzájemnou kombinací se dá získat ještě mnohem více, než jen používáním jedné z nich.

Zbourejte bariéry, odhoďte zábrany a přestaňte být konzervativní! Jedině tak se totiž v dnešní době můžete přiblížit ještě více svým zákazníkům. Sociální sítě jsou ideálním nástrojem, jak toho docílit.

IT Břeclav - správa sociálních sítí - sociální síť Facebook.Sociální síť Facebook je bezesporu fenoménem dnešní doby a není ji třeba nijak podrobněji představovat. Průměrný uživatel stráví na Facebooku přes 405 minut za měsíc. Statistiky říkají, že až 48 % mladých lidí jako první věc, kterou po probuzení udělají je, že jdou zkontrolovat, co nového se přihodilo na Facebooku!

V České republice využívá Facebook více než 35 % populace, což je na 3,5 milionu lidí. V Evropě je na Facebooku každý den aktivních přes 217 000 000 uživatelů. Celkově má Facebook něco přes 1, 3 miliardy uživatelů po celém světě. Využijte skvělé příležitosti být tam, kde jsou Vaši zákazníci.

Pro více informací nebo nezávaznou cenovou nabídku nás prosím kontakujte.